polski english deutsche francais

Kontakt

Dom Seniora
„Zielone Wzgórze”

ul. Spacerowa 34
Dąbrówka Wielka
84-218 Łęczyce
(woj. pomorskie)

tel. 601 653 490
tel. 58 678 99 35

e-mail: ds-zw@wp.pl
* Wszystkie zdjęcia zostały wykonane przez nas i przedstawiają nasz ośrodek lub/i naszych podopiecznych.

Serdecznie zapraszamy do Domu Seniora, który został zaadoptowany z myślą o wygodzie, bezpieczeństwie i indywidualnych potrzebach jego Mieszkańców. Dokładamy wszelkich starań, aby każdego dnia nasi Podopieczni cieszyli się dobrym samopoczuciem i przyjazną, domową atmosferą.

Dom Seniora Zielone Wzgórze jest placówką zapewniającą całodobową opiekę osobom w podeszłym wieku, osobom niepełnosprawnym oraz przewlekle chorym. Oferuje pobyty stałe i czasowe, pielęgnacyjne pobyty z pakietem rehabilitacyjnym. Specjalizujemy się w chorobach: Parkinsona, stany po udarach, demencji starczej.

Nasz Prywatny Dom Opieki mieści się w budynku wyposażonym w windę osobową, szerokie korytarze, wygodne schody,podjazdy. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom obiekt pozbawiony jest barier architektonicznych.

Dom jest przystosowany dla pięćdziesięciu Pensjonariuszy, dla których przygotowaliśmy pokoje o wysokim standardzie oraz przestronne pomieszczenia wspólne.

Wypoczynek na świeżym powietrzu w otoczeniu zieleni i kwiatów umożliwia ładnie zagospodarowany teren z altaną, alejkami i licznymi ławeczkami. Monitoring zewnętrzny sprawia, że nasi Pensjonariusze mogą czuć się w pełni bezpiecznie.

Zawsze mile widziane są u nas rodziny i przyjaciele Mieszkańców Domu Seniora Zielone Wzgórze , którym umożliwiamy zakwaterowanie i wyżywienie.

„Dom Seniora Zielone Wzgórze" prowadzony jest na podstawie zezwolenia na czas nieokreślony udzielonego decyzją Wojewody Pomorskiego i znajduje się, w, prowadzonym przez Wojewodę Pomorskiego, „Rejestrze placówek zapewniających całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub osobom w podeszłym wieku mających siedzibę na terenie województwa pomorskiego” pod numerem/pozycja nr 32.

Dom Seniora „Zielone Wzgórze”
ul. Spacerowa 34
Dąbrówka Wielka
84-218 Łęczyce (woj. pomorskie)

tel. 601 653 490
tel. 58 678 99 35

e-mail: ds-zw@wp.pl
Zobacz co o nas piszą